Etui amortyzujące uderzenia

Etui to podstawa, w którą należy się zaopatrzyć kupując telefon.

  • Ochrona ekranu przed uszkodzeniem

Dobre etui jest w stanie zniwelować  ryzyko uszkodzenia telefonu po upadku. Dlatego warto zaopatrzyć się w etui którego elastyczna obudowa rozprowadza energie uderzenia na swojej powierzchni, a podniesione krawędzie wokół ekranu chronią jego powierzchnię przed porysowaniem, kiedy telefon leży ekranem do blatu.

  • Zabezpieczenie aparatu

Etui równocześnie chroni szkło aparatu przed porysowaniem.Obiektyw chowa się wewnątrz etui i nie wystaje ponad krawędź. Dzięki temu nie ma kontaktu z podłożem kiedy telefon leży ekranem do góry.

  • Perfekcyjne wycięcia

Etui posiada dokładnie wycięte otwory, w miejscach aparatu, głośników i wtyczki do ładowania. Wszystko jest precyzyjnie dopasowane do konkretnego modelu telefonu.

  • Uzupełnienie ochrony telefonu folią hybrydową

Polecamy.

 

Może Cię zainteresować

Ochrona ekranu

Najtrwalsza, niepękająca folia ochronna. Zwiększona odporność, amortyzuje energię uderzenia i wzmacnia ekran do 400%

Etui z Twoją grafiką amortyzujące uderzenia

Stwórz swoje etui, tak jak chcesz: trwałe, bezpieczne i totalnie Twoje

Porcja wiedzy

Najczęściej zadawane pytania

Etui posiada elastyczną obudowę ktróa rozprowadza energie uderzenia na swojej powierzchni, a podniesione krawędzie wokół ekranu minimalizują ryzyko pęknięcia ekranu przy upadku rogiem lub bokiem.

Niestety nie ma producenta który zapewni taką ochronę. Natomiast etui przechodzą rygorystyczne testy które wykonują producenci etui. My sami również przeprowadzamy testy które wypadają pomyślnie 🙂