Naprawa smartfonów i laptopów

Mikroskop techniczny

Mikroskop techniczny umożliwia precyzyjne lutowanie elementów.

Kamera termowizyjna

Kamera termowizyjna służy nam do lokalizowania uszkodzonych elementów.

Czyszczenie smartfona

Skuteczne i bezinwazyjne czyszczenie tylko od środka smartfona.

Wymiana ekranu

Oryginalne części lub bardzo dobrej jakości zamienniki z gwarancją!

Wymiana baterii

Tak, da się wymienić baterię w smartfonie 🙂

Zdjęcie termowizyjne

Na zdjęciu termowizyjnym widoczne elementy które nadmiernie się nagrzewają.

Naprawa laptopów

Wymiana dysku twardego, oprogramowania i układu chłodzenia.

Czyszczenie ultradźwiękami

Technologia czyszczenia ultradźwiękami bardzo dobrze sprawdza się przy zalaniu smartfona cieczami.

Miernik

Miernik poboru prądu ukazuje ile amper pobiera smartfon w czasie rzeczywistym umieszczonym na wykresie.

Sprawdź nasze realizacje na Instagramie

Kontakt

Masz pytania?

Kliknij poniżej i zadzwoń, dowiedz się od nas więcej

Jak do nas dojechać?

Kliknij poniżej i sprawdź

Co piszą nasi klienci?

Powiązane

Potrzebujesz smartfona?

Wybierz nowego smartfona

Internet domowy

100 GB internetu + 200 GB w nocy

Porcja wiedzy

Najczęściej zadawane pytania

To zależy od aktualnego harmonogramu napraw. Najczęściej jest on zajęty na kilka dni na przód ze względu na dużą ilość zleconych napraw. Jednak istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu naprawy do 24h po sprawdzeniu czy wszystkie części mamy na miejscu w naszym magazynie.

Tak, odzyskujemy dane z uszkodzonych smartfonów.

Tak, do napraw używamy oryginalnych części lub bardzo dobrych zamienników, gwarancja obowiązuje z paragonem który jest wydawany po zakończonej naprawie smartfona lub laptopa.

Tak, części które wymieniliśmy są testowane po naprawie smartfona. Jesteśmy w stanie przetestować wymienione części w 90%, pozostałe 10% musi wykonać sam klient w procesie normalnego użytkowania. Na wszystkie wymienione części jest gwarancja producenta.

W większości przypadków tak. Do napraw używamy części oryginalnych jak i zamienników o wysokiej jakości od sprawdzonych dostawców.

Uważamy że smartfony do 2-3 lat warto naprawić o ile zakres cenowy nie przekroczy połowy jego wartości. Najczęściej klienci decydują się na naprawę ze względu na ważne dane znajdujące się w pamięci telefonu. Warto zaznaczyć że nie trzeba naprawiać smartfona aby odzyskać z niego dane.

W większości przypadków nie. Naprawiając telefon nie ingerujemy w dane które są na nim zapisane.

Tak, dzięki maszynom używanym w naszym serwisie jesteśmy w stanie wymienić baterię w smartfonie poprzez wyklejenie klapki oraz bezpieczne wyklejenie baterii i ponowne wklejenie.

Możesz go włożyć do ryżu na noc, odciągnięta zostanie wilgoć co może uratować mu życie. Ciecz odparuje ale zostaną po nim minerały które będą powodować korozję płyty głównej a w efekcie trwałe uszkodzenie telefonu. Najlepiej przynieść taki sprzęt do naszego serwisu, zajmiemy się nim czyszcząc płytę główną technologią ultradzwiękową.

Najprawdopodobniej na płycie głównej jest zwarcie przez co telefon możne się szybciej rozładowywać. Po przyniesieniu do naszego punktu sprawdzimy dokładnie kamerą termowizyjną który element jest za to odpowiedzialny.

Tak, wszystkie naprawy wykonujemy w naszym serwisie. Mamy do dyspozycji cały budynek który podzielony jest między innymi na 1. Salon obsługi klienta, 2. Pracownie wraz z wyposażeniem,    3. Magazynem w którym przechowujemy produkty, 4. Przestrzeń biurową.